Leidyba

Informacija sergantiems lėtinėmis ir ūminėmis ligomis

Enciklopedija

AutoriusSilvija Valdonė Valiūtė, Leonas Valius
LeidyklaVitae Litera
Leidimo metai2017
Puslapių sk.22
ISBN978-609-454-265-7
FormatasA5
ViršelisMinkštu viršeliu
TipasKaina 
Elektroninė knyga internete
1 mėn.5.60 €Pirkti
6 mėn.8.40 €Pirkti
12 mėn.11.20 €Pirkti

Anotacija

Nuo 2016 m. išleidome dvi parankines priemones šeimos gydytojams „Informacija sergantiesiems širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis“ ir „Informacija sergantiems šlapimo sistemos organų ligomis“. Sulaukėme palankių gydytojų atsiliepimų, todėl nusprendėme parengti panašų informacinį leidinį apie dažniausias ūmines ir lėtines būkles, įeinančias į TOP dvidešimtuką sveikatos problemų, su kuriomis susiduria šeimos gydytojas kasdieniniame darbe.
Šiame leidinyje pateikiama informacija pacientams apie aštuonias sveikatos problemas (nugaros skausmai, osteoartritas, podagra, venų varikozė, venų trombozė, migrena, insultas, plaučių trombembolija). Tai būklės, kurių kontrolei reikia ne tik gydytojo profesinės kompetencijos ir vaistų, bet ir aktyvaus paciento bendradarbiavimo keičiant gyvenseną, siekiant užkirsti kelią ligos paūmėjimui arba atsiradimui.
Žinia, bendradarbiavimas bus veiksmingas tada, kai pacientas teisingai suvoks profilaktikos ir gydymo tikslus bei priemones. Todėl labai svarbu, kad jis vadovautųsi mokslo faktais pagrįsta informacija, neužsiimtų savigyda, netaikytų nepatikrintos informacijos, kurios randa internete, sužino iš draugų ir artimųjų.
Tikimės, kad ši parankinė priemonė padės pagerinti jūsų ir pacientų bendradarbiavimą, sutrumpins konsultacijos laiką, padidins pacientų informuotumą bei motyvaciją rūpintis savo sveikata.

 

Kliento zona

Krepšelis

Naujienų užsakymas

Didmenos zona

El. paštas

Slaptažodis