Leidyba

Informacija sergantiesiems inkstų ir šlapimo sistemos organų ligomis

Enciklopedija

AutoriusKęstutis Vaičiūnas, Povilas Valentukonis
LeidyklaVitae Litera
Leidimo metai2017
Puslapių sk.16
ISBN978-609-454-257-2
FormatasA5
ViršelisMinkštu viršeliu
TipasKaina 
Elektroninė knyga internete
1 mėn.5.60 €Pirkti
6 mėn.8.40 €Pirkti
12 mėn.11.20 €Pirkti

Anotacija

2016 m. išleidome parankinę priemonę „Informacija sergantiesiems širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis“ ir sulaukėme palankių gydytojų atsiliepimų, todėl nusprendėme parengti panašų leidinį sergantiesiems šlapimo sistemos organų ligomis.
Gerėjant bendradarbiavimui tarp šeimos gydytojų ir specialistų, didėja poreikis pacientui teikti vienodą informaciją apie ligos eigą, simptomus, gydymą. Informacija turi būti tiksli, pagrįsta klinikiniais įrodymais, praktinė ir pacientui lengvai suprantama.
Žinoma, vieni pacientai ieško informacijos internete, kur paprastai už jos kokybę niekas neatsako, teiraujasi kaimyno, kuriam „panašiai buvo nutikę“, net grįžę iš klinikos, informaciją tikrina, kitiems pacientams gi atrodo, kad „jų sveikata – ne jų reikalas“.
Šiame leidinyje pateikiama vienodo formato informacija apie penkias dažniausias šlapimo sistemos organų ligas. Ši informacija labiau aktuali vyrams. Net inkstų akmenlige vyrai serga beveik dukart dažniau (12 proc. vyrų ir 7 proc. moterų). Pacientai dėl šios ligos dažnai kreipiasi į skubiosios pagalbos skyrių. 80 proc. atvejų akmenys pasišalina patys, tačiau kartais gali sukelti sunkias, mirtinas būkles – inkstų nepakankamumą, urosepsį.
Kai kurioms ligoms ir būklėms, pvz., prostatitui būdinga lėtinė eiga ir pacientas turi būti pasirengęs ilgesniam gydymui, nesitikėti „stebuklingos piliulės“ ir greito pagijimo.
Apie kitas ligas, pvz., lytinės funkcijos sutrikimus pacientai varžosi kalbėti su savo gydytoju. Taigi rašytinė informacija gali palengvinti konsultacijos eigą.
Tikimės, kad ši parankinė priemonė padės pagerinti gydytojų ir pacientų bendradarbiavimą, sutrumpins konsultacijos laiką, padidins pacientų informuotumą bei motyvaciją rūpintis savo sveikata.

 

Kliento zona

Krepšelis

Naujienų užsakymas

Didmenos zona

El. paštas

Slaptažodis