Leidyba

Vidaus ligų pagrindai odontologams

Vadovėlis

AutoriusAlbinas Naudžiūnas, Saulius Sadauskas, Alvydas Unikauskas, Laima Jankauskienė, Palmira Leišytė, Eglė Kalinauskienė, Edita Mašanauskienė
LeidyklaVitae Litera
Leidimo metai2010
Puslapių sk.320
ISBN978-9955-920-77-9
FormatasA5
ViršelisMinkštu viršeliu
TipasKaina 
Elektroninė knyga internete
1 mėn.8.00 €Pirkti
6 mėn.12.00 €Pirkti
12 mėn.13.00 €Pirkti

Anotacija

Žinios apie vidaus ligas svarbios ne tik medikams, bet ir odontologams. Į odontologus dažnai kreipiasi pacientai, jau sirgdami sunkiomis vidaus ligomis bei vartodami daug medikamentų. Todėl odontologams reikalingos gilios žinios apie vidaus ligas, dažniausius šių ligų simptomus. Taikydami anesteziją, odontologai gali susidurti su alerginėmis reakcijomis (netgi anafilaksiniu šoku)! Todėl odontologams būtina žinoti anafilaksinių reakcijų klinikinę raišką, gydymą, profilaktiką. Šiais atvejais odontologui būtina mokėti suteikti skubiąją pagalbą, nes yra labai svarbi kiekviena minutė.
Šiuolaikiniai pacientai vartoja nemažai vaistų (tarp jų ir mažinančių krešėjimą), todėl dantų ekstrakcijų ir kitų intervencijų atveju galimas kraujavimas. Odontologai turi žinoti kraujo krešėjimo savybes, kraujo krešėjimą mažinančius vaistus, žinoti, kada ir kokius vaistus reikia nutraukti prieš chirurgines procedūras.
Odontogeninis sepsis – grėsminga klinikinė būklė, todėl odontologai turi puikiai išmanyti odontogeninio sepsio, bakterinio endokardito profilaktiką.
Šis vadovėlis skiriamas odontologijos fakulteto studentams. Tikimės, kad ji bus naudinga įsisavinant vidaus ligų programą.
Taip pat manome, kad tai bus tinkama „stalo“ knyga jau dirbantiems odontologams.

 

Kliento zona

Krepšelis

Naujienų užsakymas

Didmenos zona

El. paštas

Slaptažodis